Store Magazine ve SearchStorage.com tarafından “2014 Yılın Ürünü”

 

Violin Concerto 7000 All Flash Array, Store Magazine ve SearchStorage.com tarafından “2014 Yılın Ürünü” kategorisinde finalist oldu.

(14 Ocak 2015)

Untitled3333

Storage magazine/SearchStorage.com 2014 Yılın Ürünü ödülünde “All-Flash Systems” kategorisinde finale kalmayı başardı. Bu kategoride kazananlar altın, gümüş ve bronz ödüller olmak üzere Şubat 2015’te açıklanacak yılını dolduran StorageMagazine / SearchStorage.com ödülleri, yılın en iyi kurumsal veri saklama çözümlerini 6 kategoride incelemekte ve ödüllendirmektedir.

Bu yıl 149 firma arasından 55’inin finale kaldığı ödüllerde, seçim kriterleri inovasyon, performans, kolay yönetilebilirlik, kolay entegrasyon, işlevsellik ve değer gibi maddelerden oluşmaktadır.

Violin pazarlama müdürü Eric Herzog, “Violin ürünlerinin son kullanıcılardan, partnerlerden ve sektörel medyadan aldığı geri bildirimlerin son derece olumlu olduğunu ve bütün bunların Violin’in klasik veri depolama sistemlerine göre son derece avantajlı ve uygun maliyetli yapısı sayesinde meydana geldiğini belirtmiştir.