KALİTE POLİTİKASI

ALSANCAK GRUP olarak sunduğumuz her türlü hizmet ve ürünün müşteri gereksinimlerini tam anlamıyla karşılaması, böylelikle müşteri memnuniyetini her daim yaratması, müşterilerden gelen geri bildirimlerin sürekli değerlendirilmesi ile ürün ve hizmetlerin kalitesinde sürekli iyileştirmenin sunulması, eğitim ve takım ruhu çerçevesinde teknoloji takibi ile sürekli gelişimin sağlanması başlıca kalite politikamızdır.

Savunma Sanayi ve raylı sistemler ile ilgili projelerde ; uygun maliyet ve üstün kalite seviyesi ile müşterilerimize ulaşarak yurt içi özel ve kamu işletmelerinde rekabet gücümüzü arttırmak .

Müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutarak , kaliteden ödün vermeksizin , sistematik ve planlı bir şekilde , ulusal ve uluslararası yasalara ve mevzuatlara uygun olarak zamanında ve belirlenen şartlara göre hizmet ve ürün sunmak .

Kalite Yönetim Sistemi konularında personelin eğitilmesini sağlayarak , sürekli iyileştirme anlayışı ile Kalite Yöneti Sistemimizin geliştirilmesini Taahhüt ediyoruz.

Tarih : 01/12/2015
Onay : Genel Müdür